Опитування експертів щодо оцінки природи соціологічного лідерства Тимошенко

Відомі політологи та експерти висловили свої висновки щодо природи соціологічного лідерства Юлії Тимошенко.

Усі соціологічні дослідження вже принаймні півроку  підтверджують безззаперечне лідерство Юлії Тимошенко і постійне збільшення її підтримки – вважає політичний експерт Сергій Биков.

Люди не лише пам’ятають попередні досягнення Тимошенко. Як бачимо, позитивно сприйнята і її пропозиція громадянам самим написати та затвердити нову народну Конституцію шляхом референдуму.

Юлія Тимошенко є абсолютним лідером серед інших кандидатів в президенти – і це підтверджують усі соцопитування останніх місяців. Виборці прагнуть голосувати за реального політика, який вміє тримати удар і втілювати заплановане у життя – вважає політичний експерт Василь Вакаров. За його словами, на користь Тимошенко – і заявлений нею «Новий курс України», в якому громадяни бачать конкретний план виходу із кризи, що дозволить їм гідно жити і мати перспективу як для себе  так і своїх дітей.

На сьогоднішній день Юлія Тимошенко має найвищий рейтинг підтримки населення серед всіх кандидатів на посаду президента завдяки послідовній політичній позиції – стверджує політичний експерт Денис Гороховський. Залучивши інтелектуалів до вироблення «Нового курсу України», запропонувавши громадянам самим створити нову Конституцію Тимошенко показала, що готова до спільної роботи навіть з опонентами для створення держави, що діятиме в інтересах людей.

За всіма соціологічними дослідженнями Юлія Тимошенко лідирує серед кандидатів у Президенти України, при цьому першість їй віддають мешканці усіх регіонів – відзначає політичний експерт Олег Постернак. За його словами виборці сприймають Тимошенко як сильного лідера, що очолює професійну антикризову команду, а запропонований нею «Новий курс»  чітко визначає мету — якою може бути майбутня Україна.

Усі соціологічні опитування липня засвідчують, що лідером президентської кампанії є Юлія Тимошенко. Її відрив від найближчих конкурентів складає вже вісім відсотків – зазначає політолог Петро Охотін. За словами політолога, запропонований Тимошенко «Новий курс України» є єдиної чіткою програмою дій, що на відміну від гасел інших політиків містить конкретні пропозиції по виходу з системної кризи, в якій опинилася країна.

Беззаперечне лідерство Юлії Тимошенко серед інших кандидатів в президенти, підтверджена усіма соціологічними дослідженнями останнього місяця, є наслідком її чіткої політичної позиції із справді важливої для українців соціальної тематики – впевнений політичний експерт Андрій Золотарьов. За його словами Тимошенко належить і стратегічна ініціатива, адже саме вона запропонувала «Новий курс», започаткувавши діалог про те, як громадянам самим облаштувати свою країну.