Політолог Валентин Гладких назвав наслідки скандалу навколо «Укроборонпрому»

Політолог, експерт аналітичного порталу «Слово і Діло» та ІНПОЛІТ Валентин Гладких написав блог про корупційні схеми в «Укроборонпромі».

За минулий тиждень переконався, мої тези щодо ситуації з «контрабандою» запчастин для оборонпрому всі були використані апологетами Петра Олексійовича. Правда, подяки я не отримав навіть моральної, не кажучи вже про матеріальну… Але ж оскільки всі, хто не за ПОПа, ті за путіна, я готовий надавати корисні поради команді Одіна навіть безкорисно — на громадських засадах

Все для фронту, все для перемоги!

Отже, чергова порція гуманітарної допомоги для команди чинного Президента, члени якої останнім часом переживають гостру ідейну кризу і перебувають у стані розгубленості, не в останню чергу і через згаданий вище скандал із піонерами-героями з оборонпрому.

Панове, невже ви забули пораду Гебельса: «для того щоб у брехню повірили — треба, щоб вона була максимально нахабною!»
Нема смислу перейматися скандалом із оборонпромом, викручуватися, вигадуючи якійсь байки. Треба перехоплювати ініціативу! Треба просто терміново запусити результати соціологічного дослідження, де рейтинг ПОПа зростає, а потім одразу запустити чесних, непідкупних експертів і ЛОМів, які мусять прокачати тезу: «як бачите мудрий Український народ не піддався на брехливу дезу, вкинуту ФСБ через продажних журналістів!

Навпаки, як бачите, після оприлюднення псевдорозслідування журнашлюх, підтримка чинного Президента лише продовжує потужно зростати, а рейтинги його опонентів падають. Мудрий Український народ не вдалося ввести в оману посіпакам Кремля, бо українці чітко знають, хто врятував Неньку-Україну у важкі роки негоди — це Петро Олексійович і лише його переобрання може гарантувати збереження курсу на євроатлантичну інтеграцію, забезпечену контрабандними запчастинами з країни-агресора». Героям Слава!


І не треба ніяких раціональних аргументів. Жодних дискусій. Стоїмо на своєму: скандал з оборонпромом лише ПОЗИТИВНО вплинув на рейтинг ПОПа, бо українці зрозуміли, що за цим вкидом стоїть Путін, який робить все можливо аби в Україні президентом став хто завгодно тільки не Петро Великий, і тому всі свідомі патріоти ще більше стали підтримувати Гаранта Конституції,

Головного Дипломата і Верховного Головнокомандуючого, який є єдиним проукраїнським кандидатом і гарантом збереження Незалежної України. NB! про критичну залежність від російських «беушних» запчастин для військової техніки, яка дедалі більше відповідає стандартам НАТО, — У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ЗГАДУВАТИ!