Український інформпростір заповнюється відвертими фейками

Український інформпростір заповнюється відвертими фейками і вигаданою інформацією. Таке враження, що у передчутті гарячої осені хтось намагається навмисне створити щільний «інфошум», щоби викликати повну дискредитацію і несприйняття політичної інформації.
За один тиждень вкинули інформацію про можливу відставку Генпрокурора Ірини Венедиктової, переходу на її місце Івана Баканова, на місце Баканова — шефа зовнішньої розвідки Кондратюка, призначення Венедиктової міністром юстиції тощо. А ще — про відставку Авакова, про серйозні пертурбації в МВС, про можливу відставку Шмигаля… І — як вишенька на тортику — інформація про те, що Юлія Тимошенко йде з політики. Про те, аби включити критичний розум, не йдеться. Як у нинішньому парламенті знайти голоси для нових кадрових призначень — не відомо.
Що ці зміни дають Зеленському — також невідомо. А щодо Тимошенко — це взагалі смішно. Людина, для якої політика перетворилася на modus vivendi, можливо, єдина з політиків, яка настільки зрослася з політичним процесом, що готова була йти навіть у тюрму, але не полишала політичних стратегічних планів, щось не надто подібна на Святослава Вакарчука. Тепер лише залишається здогадуватися, хто запускає фейки і кому вигідно відвертати увагу від більш вагомих подій та процесів.
І чомусь не вірю, що це справа рук Путіна чи Лукашенка)).
Кость Бондаренко — провідний експерт ІНПОЛІТ.