Єдині справжні переговорили з країною-агресором наразі ведуть ЗСУ і залежно від цього змінюється риторика сторін протистояння. І зміна риторики є вельми показовою.

Якщо Путін на урочистостях з нагоди черговової річниці рашистського “пабєдабєсія” виглядав немов побитий собака, то від представників української влади лунають дедалі більш впевнені заяви.

Міністр закордонних справ Д.Кулеба говорить про те, що в Україні перемогою у війні вважатимуть повернення всіх тимчасово окупованих росіянами українських територій. М.Подоляк у відповідь на “прохання” окупаційної влади у Херсоні доєднати окуповані території до РФ, відповідає, що рашистські гауляйтери можуть звертатися хоч до Юпітера, хоч до Сатурна зі своїми безглуздими проханням про приєднання, але вся територія України буде звільнена від окупантів.

А сьогодні у своєму черговому відеозверненні Президент України В.Зеленський вкотре чітко ариткулює, що всі окуповані Росією території України будуть звільнені від рашистських зайд.Гадаю, не останню роль у зростанні впевненості відіграє підписаний днями Президентом США Джо Байденом закон про ленд-ліз. Нема сумнівів, що ведення переговорів ЗСУ з рашистською наволоччю на полях битв піде швидше і ефективніше після того як отримана відповідно до цього закону зброя заговорить на повний голос.

А українська влада наразі має зосередитися на переговорах з нашими партнерами і союзникам з метою забезпечення ЗСУ необхідними вибуховими і вбивчими аргументами. Зрештою, не ленд-лізом єдиним 🙂