Вбивство дитини поліцейськими: зараз людей почали просто відстрілювати

31 травня в Київській області 5-річний хлопчик потрапив до реанімації з вогнепальним пораненням голови. Дитина перебувала у вкрай важкому стані. 3 червня дитина померла в лікарні. У дитину стріляли поліцейські, які перебували поза службою і були п’яні. За даними поліції, вони «пристрілювали» рушницю у дворі і куля випадково потрапила в сусідній двір.

Бабуся пораненого хлопчика повідомила, що поліцейські визнають провину, але вони були такі п’яні, що не знають, хто саме поранив дитину. Обох підозрюваних поліцейських взяли під арешт на 60 діб. Слідчі перевіряють версію про те, що вистрілити міг 14-річний син підозрюваного поліцейського Володимира Петровця.

Експерт з питань нацбезпеки та оборони, член ІНПОЛІТ Катерина Коваль відреагувала на жорстоке вбивство дитини поліцейськими.

«Згадалось… /Раніше якщо людину вбили, то це було як диво, а зараз вже людей просто відстрілюють/…📌 Доки будуть квітнути безкарність і безпечність щодо невідворотності покарання, доти такі випадки не будуть поодинокими… Просто згадайте про те, як американські копи можуть відкривати вогонь у випадках хуліганства, і як ми звикли гратись у гуманність, — то може досить гратись ціною життів?», — зазначила катерина Коваль.