Вибори-2019: яких кандидатів у президенти висуватиме опозиція? — Сергій Биков

Політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков написав блог про об’єднання партії «За Життя» та групи опоблоківців, а також про те, якого кандидата буде висувати опозиція на вибрах-2019.

Об’єднання так званої «газової групи» ПРО, яку очолюють Льовочкін і Бойко з Рабіновичем — це досить сильний хід на дроблення південно-східного електорального поля. Найближчим часом на політраді чи з’їзді Опозиційний Блок в особі співголови партії Бориса Колеснікова засудить такі контроб’єднавчі ініціативи Бойка.

Опозиційний Блок буде висувати свого кандидата і це точно вже не буде Юрій Бойко. Дуже високі шанси стати кандидатом від ОБ має Олександр Вілкул, який вже фактично почав свою виборчу кампанію з того моменту, коли Юрій Луценко вніс на нього подання про зняття недоторканності.

Таким чином влада показала, кого з південно-східних політиків вона дійсно боїться. Також слід прогнозувати висунення кандидатами в президенти Михайла Добкіна, який активно освоює нішу християнських соціалістів, Євгенія Мураєва з партією НАШІ і Сергія Тарути з партією Основа.

У результаті ми не побачимо кандидата від південного сходу у другому турі президентських виборів, але їх партії матимуть хороші можливості пройти в парламент восени 2019 року.