«Вибори» на Донбасі: ситуація залишається й надалі загостреною — Андрейченко

Анна Андрейченко — член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ на своїй сторінці в соцмережі написала блог про міжнародне засудження фейкових виборів на Донбасі 11 листопада.

Президент парламентської асамблеї НАТО, Раса Юкневічене, назвала так звані «вибори», які відбулися минулої неділі на окупованій частині Донбасу, частиною гібридної війни Кремля.
Жодна країна НАТО та Європейського Союзу не визнає ці вибори.

Україна залишається подальшим полігоном пропаганди та гібридної війни з боку Росії. Ведеться інформаційна війна,порушення міжнародного права України.

На так званих виборах здобули перемогу Денис Пушилін (60,9% голосів) і Леонід Пасічник (74,28% ). Цей факт вже встигла прокоментувати ЦВК України, представники якої заявили, що «вибори», проведені 11 листопада на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, є нелегітимними, оскільки організовані і проведені в порушення норм Конституції України та виборчого законодавства .

Ситуація залишається надалі загостреною. Тепер Росія буде використовувати свої методи та засади боротьби проти українського народу, втручаючись, як в внутрішню ситуацію країни та і застосовуючи зовнішні чинники маніпулювання думкою та свободою громадян України.