Як пояснити підозри Мангеру та його запланований арешт? — Сергій Биков

Політтехнолог, Голова ІНПОЛІТ Сергій Биков на своїй сторінці в соцмережі написав свіжий пост про розслідування резонансного вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Схоже, кумівство між Президентом, Міністром інформполітики та Генпрокурором остаточно перетворили ГПУ на тіньовий PR-департамент Банкової.

Якщо раніше ГПУ використовувалась як засіб тиску, аби «тримати під контролем» неугодних політиків. Пригадаймо зняття недоторканості з нардепів за поданням Генпрокурора, хтось із них осуджений? Та то було «колись».

Тепер же Генпрокуратура повноцінно долучилась до виборчої кампанії провладного кандидата. Спершу Генпрокурор брав участь у заходах з нагоди висування свого кума, а тепер і бере участь у створенні й поширенні «чорнухи» проти його опонентів.

Як інакше пояснити публікацію підозри Владиславу Мангеру та заяви про його запланований арешт? І це ще до формування складу суду про призначення запобіжного заходу.

Нагадаю, Владислав Мангер очолював Херсонську організацію Батьківщини та призупинив членство у партії на час розслідування вбивства Катерини Гандзюк.

Найбільша прикрість у тому, що для виконання «підряду», Генпрокуратурою використовується ім’я вбитої активістки Катерини Гандзюк. Чим займались ГПУ, СБУ та Нацполіція до цього часу? Чому Владиславом Мангером з Батьківщини зайнялись тільки під час президентської виборчої кампанії, та коли займуться Андрієм Гордєєвим з Блоку Петра Порошенка? Адже саме про причетність Гордєєва та Мангера заявляв ще на засіданні ТСК заявляв батько вбитої Катерини Гандзюк.

По Гордєєву з боку правоохоронців досі — ні пари з вуст та жодних слідчих дій. З боку БПП — також, Гордєєва ані з партії не викинули, ані заяви не зробили.

Цинізму додає і факт, що ГПУ «у темну» використовує активістів, які хочуть встановлення справедливості та покарання замовників Гандзюк. Роблячи заяви у соцмережах, команда ГПУ направляє активістів пікетувати не відповідальні за розслідування відомства, а мітинги політичних опонентів кума Генпрокурора.

І наостанок, під вартою у Справі Гандзюк сьогодні перебувають тільки двоє підозрюваних: Микита Грабачук та Сергій Торбін. Інші троє підозрюваних перебувають під домашнім арештом.