Який деструктив здатен внести колишній голова КСУ Шевчук? — політолог

«Зради» в Конституційному Суді не відбулося. Судді, користуючись своїм правом звільнили одного Голову і призначили іншу.

Наталія Шептала була призначена на посаду судді Конституційного Суду України в вересні 2010 року. Згідно із чинним законодавством суддя КСУ призначається на 9-річний термін, відповідно повноваження пані Шептала закінчуються в вересні цього року.
Саме тому виглядає так, що новообраний Голова Конституційного Суду — компромісна фігура обрана на перехідний період, з метою унеможливити будь-які спекуляції та маніпуляції щодо неможливості приведення до присяги новообраного Президента.


Голова суду є, інавгурація має відбутись і «державних переворотів» як уже стали писати деякі не відбулось.


Натомість можливий деструктив зараз здатен внести колишній Голова КСУ пан Станіслав Шевчук, який вже оголосив, що звернеться до суду і правоохоронних органів, оскаржуючи своє звільнення. Наприклад Шевчук може звернутись із заявою про забезпечення позову заборонивши до моменту вирішення спору, виконувати посадові обов‘язки пані Шепталі.
Тому, якщо хтось і може таким чином затримувати інавгурацію новообраного Президента з боку Конституційного Суду, то лише його колишній голова.

Олександр Мусієнко — політолог, член незалежного пулу експертів ІНПОЛІТ.